Це рівненська художниця Василина. Вона створила ескіз малюнку, що прикрашатиме стіну Рівненського театру ляльок. Дівчина розповідає, що навчається у Львові, а приїхала до Рівного, аби втілити в життя черговий проєкт «Строфи».

Про це розповідає ITV.

Головний задум муралу – це унікальність кожної дитини. Окрім малюнку, на стіну художниці нанесуть рядки з пісні Оксани Білозір “Неповторність” .

«Спочатку мені скинули сам вірш, і потім я до цього віршу придумала якісь свої асоціації, тому що оскільки тема вірша, вона така про майбутнє, про мир, кожна доля єдина-єдина, і потрібно було щось таке більш абстрактне», – розповідає художниця Василина Богуславська.

Театр збудований у 1979 році і з того часу не ремонтувався. В ляльковому театрі радіють такій ініціативі молоді, адже малюнок додасть фарб у сірі стіни будівлі.

«Хотілося б, звичайно, щоб він був яскравий, фарби щоб були яскраві, щоб гості, які приїжджають в наше місто, і наші мешканці звертали із задоволенням увагу не тільки на наші вистави, але й їм хотілося просто прийти до цієї будівлі», – зазначає директор Рівненського театру ляльок Володимир Данилюк.

Команда «Строфи» розмалювала уже три стіни в Рівному, однак не усі малюнки вціліли. Причини називають різні – тріщини та замальовування стін.

«Бувають різні випадки в житті, міняються власники, хтось був зацікавлений в мистецтві, комусь на мистецтво немає ніякого діла. Зараз ми працюємо, адже розуміємо, що це будуть цінувати, і це протримається довго», – каже організаторка події Ольга Козак.