Лучанка Юлія Букорос займається тим, що додає яскравих фарб в улюблені речі своїх клієнтів. Дівчина малює не лише на полотні, але й на будь-якому одязі.

Однією із таких творчих спроб вона поділилася у своєму інстаграмі. Юлія створила малюнок «Зоряних війн» в українському стилі.

«А ви знали,що у світі існує День «Зоряних війн»? А це дійсно правда! 4 травня У всьому світі відзначають День “Зоряних війн”. Фанати фільму надягають костюми джедаїв, штурмовиків та інших персонажів. Свято відзначається саме четвертого травня, тому що музика, що лунaє в “Зoряних війнах” із фразою “Хай прибуде з тобою Сила” (“May the Force bе with you”) по-англійськи нагадує фразу “May the fourth be wіth you” (“Ми будемo з тобою четвертого травня”)

Наприклад я не ярий фанат «Зоряних війн»,то про те,що є такий ден, навіть уявлення не мала! Здивувалась,коли наткнулась на інформацію про цей день в інтернеті,вирішила,вона чудово підійде для посту до роботи,якраз по тематиці. І як вам така інтерпретація «Зоряних війн»?» – йдеться у дописі.