З 17 жовтня і до 1-го жовтня 2020 року включно рівняни можуть проголосувати за проекти громадського бюджету Рівного. 

Громадський бюджет Рівного – демократичний процес, який надає можливість жителям Рівного брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста/ОТГ та/або голосування за них. Проголосувати можуть лише повнолітні рівняни за 3 великі та 3 малі проекти.

Цьогоріч подали рекордну кількість проєктів – це 120 ініціатив. У 2019-му їх було 90. Загалом є 120 проєктів на 59 млн грн: 47 великих і 65 малих.Найбільше ідей у сфері ЖКГ – 31, в галузі освіти – 19 та культури – 18.

Через карантин, цьогоріч голосування проходить лише онлайн, у минулі роки  рівняни могли віддати свої голоси також у приміщеннях виконкому та ЦНАПу.

На реалізацію ініціатив містян на 2021 рік у громадському бюджеті передбачили 10 млн грн: 7 млн – на великі та 3 млн на малі проекти громадського бюджету.

Авторка проекту “Благоустрій паркової зони м-н Ювілейний “Скейтпарк”” Єлизавета Темнюк розповідає, що ідея виникла тоді, коли вона побачила на власні очі, що таке місце давно необхідно.

“Я обрала саме цю концепцію для проекту, тому що не раз бачила як дітям в нашому районі не вистачає місця, де можна кататись на роликах, самокатах, велосипедах, скейтах та відпрацьовувати трюки. Вони використовують непризначені для цього місця та конструкції, як наслідок – травматизм та нищення інфраструктури міста. Екстрим спорт почав активно розвиватися, тому наше місто потребує скейтпарку”, – переконує авторка проекту Єлизавета Темнюк.

Підтримати цей та інші проекти можна на сайті rivne.pb.org.ua, зареєструвавшись через сервіс Bank ID та проголосувавши за 3 великі та 3 малі ідеї.