Учасниця минулорічного проекту “Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків” Мілена Гудилко стала переможницею конкурсу відеоблогерів «ДИТЯТКО.Like», який проходив у рамках ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю “Дитятко”. ІІ роботу “Мілена про Шкарпеткожерів” журі визнало найкращою.

Про це повідомляє Rivne Media.

«Звичайно мені як мамі та режисеру дуже хотілося, щоб робота Мілени перемогла. Але сподівань було мало, оскільки на момент подачі заявки на конкурс блог налічував всього 20 підписників і два відео. І лише після оголошення результатів, я зрозуміла, що це не головні критерії, за якими визначили переможця. Журі оцінили ідею пропагування читання дитиною для дітей і мене це дуже тішить»,сценаристка, режисерка проєкту «Медіа-школа прямує в громади»  за підтримки УКФ Руслана Броновицька.

Це була перша робота Мілени як самостійного блогера, створена минулоріч в рамках реалізації проекту “Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків” за підтримки УКФ.

«Я думаю, що мені допомогли перемогти Licho?routi (Ліхожруті) – так чеською мовою будуть Шкарпеткожери. Читайте книжки, це цікавий та захоплюючий світ!», – переможниця медіафестивалю «Дитятко» Мілена Гудилко.

Окрім того, конкурсні роботи учасників Медіа-школи відібрали до фіналу у своїх номінаціях. Програма “Культурний БЛОГнотик. Рівне літературне” увійшла до фіналу “Краща телепрограма дитячої студії”. До фіналу у номінаці “Наше мирне небо” потрапила робота Маргарити Ковтунець “Змагання планеристів на аеродромі у Воронові”, також Маргаритка змагалася за перемогу у фіналі конкурсу відеоблогерів «ДИТЯТКО.Like» з роботою “Room Tour у Словаччині”.

«Ми вперше взяли участь у міжнародному фестивалі, і це одразу успіх. Адже майже усі наші роботи, які ми запропонували у різних номінаціях – потрапили до фіналу конкурсної програми. А результати свідчать про те, що ми на правильному шляху, і нам є про що знімати та писати разом з нашими вихованцями», – керівниця проєкту «Медіа-школа прямує в громади» за підтримки УКФ Олена Семенович.

Потрапити у фінал у такому конкурсі – це вже перемога, кажуть у Медіа-школі. Адже до фінальної частини фестивалю відібрано 235 робіт з 43 країн. Загалом участь у конкурсі взяли 1493 відеороботи зі 109 країн світу.

Церемонія нагородження переможців медіафестивалю “Дитятко” цьоріч проходила онлайн. Тож доки нагороди та дипломи прямують у Рівне у Медіа-школі вже думають над тим, які роботи надсилатимуть на конкурс наступного року і сподіваються, що фестиваль проходитиме у звичному режимі і його учасники матимуть можливість спілкуватися наживо та обмінюватися досвідом.