На Рівненщині в селі Озерці, що на Володимиреччині, відкрили новозбудовану школу.

Про це сайт #ШоТам.

У новому закладі є 10 класних кімнат, простора їдальня, медичний блок та бібліотека з читальною залою. Також у закладі створено дві групи для дошкільнят. Тут навчатиметься понад 200 учнів та 30 дошкільників. При чому не лише з села, а й найвіддаленіших хуторів.

Завершити спорудження триповерхової школи вдалось завдяки програмі «Велике будівництво».  Кошти на добудову навчального закладу залучені з різних бюджетів – з державного, обласного, районного.

Як розповідає директор ЗОШ І-ІІ ступенів Юрій Кравчук, стара школа була побудована ще у 1939 році. Вона пережила війну і до недавнього часу працювала. Втім, приміщення стало аварійним, дітям було небезпечно там знаходитися. Тому будівництво нового закладу було вкрай необхідним.

Так, за час будівництва «з нуля» звели велике приміщення, накрили покрівлею, провели комунікації, встановили енергозберігаючі вікна та двері, пофарбували фасад. Всередині поклали плитку, пофарбували стіни та встановили сантехніку, міжкімнатні двері, освітлення. Подбали будівельники і про автоматизовану котельню, а навколо поклали бруківку.