Двоє товаришів з Івано-Франківська Сергій Матусов та Владислав Пендорак три роки тому взялися створювати серію настільних ігор, які присвячені містам, історії та місцевому бізнесу. Забавка вже стала міжнародною, адже має варіант й для польського міста. А нещодавно з’явилася настільна гра, де події відбуваються в обласному центрі Волині – «Луцький Пан».

Як розповів Бізнес.Району один із творців гри Владислав Пендорак, у серії «Величний Пан» є вже 11 міст. Поки що це Західна Україна та одне польське місто. Серед локацій – Луцьк, Рівне, Суми, Тернопіль, Івано-Франківськ, Вінниця, Хмельницький, Чернівці та Лодзь.

Незабаром такі настільні ігри з’являться також для Дніпра, Полтави та Чернігова. Творці кажуть, що гра вже набула неабиякої популярності, тож незабаром кожен з «панів» отримає оновлену версію.

«Ми відійшли від монополії. У нашій грі є вежі, які потрібно закупляти. Є п’ять персонажів, кожен з яких отримує на старті три мільйони. Далі гравці кидають гральні кісточки й роблять ходи. Вони мають змогу купувати підприємства та вежі. Детально з правилами гри можна ознайомитись в інструкції, яка вміщена у кожному екземплярі гри», – розповідає Владислав.

У різних містах до забавки залучили багатьох партнерів, які платили членські внески, аби взяти участь у проєкті. Тож у настільній грі «Луцький пан» можна знайти відомі підприємства краю. Залучити партнерів з Луцька допомогла Волинська торгово-промислова палата.

Поціновувачами та покупцями гри стали любителі настілок, сувенірні крамниці та офіційні органи влади.

«Нашу гру цінують ще й як подарунок, бо це справді дуже достойний, якісний і стильний сувенір. Люди це бачать і оцінюють. Великі партії закупляють міські ради, губернатори, мери. Вони їздять в інші міста та дарують гру партнерам та колегам», – ділиться творець гри.

Масштабну презентацію «Луцького Пана» хлопці запланували найближчим часом і у Луцьку.