Рівнянин Павло Дмитришин створив легку та позитивну пісню про рідне місто. В останні літні вихідні, якраз у День міста, було відзнято кліп на цю композицію. За кілька днів ролик встиг набрати більше 30 тисяч переглядів.

Про це пише Rivne Media.

Автор ідеї та виконавець розповів, що задум створити трек про Рівне виник раніше. У такий спосіб Павло Дмитришин, який за сумісництвом працює організатором свят, хотів стимулювати місцевих музикантів творити та писати власні пісні.

Робота над створенням композиції відбувалася у максимально стислі терміни. Окремою родзинкою стала відеоробота, яка передає атмосферу Рівного – його вулиць та людей.

– 30 серпня, у День міста, ми зрозуміли, що треба зробити кліп. Взяли звичайного велосипеда у прокат. За допомогою скотча та арматури прикрутили на нього камеру та поїхали вулицями. А потім Саша (відеорежисер Олександр Пахальчук, – авт.) змонтував відео буквально за три години. Над створенням пісні та кліпу працювали люди, які є професіоналами своєї справи. Коли ти все робиш швидко після того як запланував, воно робиться класно, – розповів Павло Дмитришин.

Автор додає, що Рівному не вистачало доброї та простої пісні, яку можна було б зіграти на гітарі, і яка звучала б у дворах. Павло додає, що буде радий, якщо композиція звучатиме на місцевому радіо, але для цього її має почути якомога більше людей.

Навіть людина, яка має не дуже хороший слух та вокал, може створити пісню про Рівне. А що тоді говорити про людей, які професіонали цієї справи? Я хотів би, щоб наші музиканти творили максимально багато. Для пісні найгірше, якщо вона ляже на полицю і буде запилюватись. Мені б хотілося, щоб вона пішла у маси і люди її використовували”, – зазначає автор.

Павло Дмитришин додає, що буде не проти, якщо інші музиканти використовуватимуть пісню про Рівне у своїх цілях: виступатимуть з нею у місті, або поза його межами. Автор певен, що у нашому місті є купа талановитих людей, які можуть зробити свій внесок у популяризацію Рівного. Головне – не лінуватися творити та експериментувати.