Протягом 29 та 30 серпня, у місті Луцьк, найсильніші 493 атлети з 26 регіонів України виборювали медалі на чемпіонаті України серед дорослих та молоді.

За підсумком двох днів боротьби, команда молоді Рівненщини, сформована в переважній більшості з рівненських легкоатлетів, посіла восьме загальнокомандне місце та восьме місце серед дорослих, – про це пишуть Рівненські новини.

У результаті двох днів представники Рівненщини посіли наступні місця:

Перші місця серед молоді з бігу на 800 метрів – Світлана Жульжик, у метанні спису – Владислав Фесовець, естафеті 4х400 у складі Владислава Новака, Ярослава Голуба, Максима Легкого та Романа Долгушина.

Серед дорослих атлети виглядали наступним чином:

Перше місце – Дмитро Романюк, два дні поспіль встановлював особисті рекорди та два дні поспіль оновлював рекорд Рівненської області з бігу на 400 метрів з бар’єрами, – у підсумку 50.60.

Другим у метанні спису став Микола Калюш, також другою на дистанції 800 метрів була Світлана Жульжик, а Крістіна Гришутіна у стрибках у довжину була другою.

Третьою на дистанції 3000 метрів з перешкодами стала Вікторія Федчик і третє місце серед дорослих естафета 4х400 у складі Владислава Новака, Ярослава Голуба, Максима Легкого та Романа Долгушина.