Волинянка Ольга Корнелюк разом зі своїм чоловіком ввечері, 25-го серпня, врятувала собаку, якого збив автомобіль при в’їзді у Володимир-Волинський район.

Вони відвезли чотирилапого на детальне обстеження в луцьку поліклініку «Олтан-вет». Вже там собаці поставили остаточний діагноз – подрібнена, переломана передня ліва лапа, а також призначили операцію. Про це повідомляє «БУГ».

Оскільки операція коштувала близько 6-8 тисяч гривень, то Оля звернулась за фінансовою допомогою до усіх небайдужих. Необхідну суму вдалося зібрати, і зранку 28-го серпня чотирилапого прооперували.

«Потрібно буде ще один раз підправити конструкцію, і приблизно через місяць її знімуть. Пес, скоріше за все, буде шкутильгати після одужання, адже у нього дуже роздріблений суглоб.

У теплі та любові, яку йому дає наша сусідка Ольга, він точно швидко одужає і окріпне», – додала Ольга Корнелюк.

Подружжя рятівників вдячне усім, хто фінансово долучився до порятунку собаки. Волинянка зізнається, що не очікувала, що так багато людей відгукнеться і допоможе. Тому зараз щиро радіє, що добрих людей насправді виявляється є чимало.

«Обійшлася операція разом з конструкцією і медикаментами у 6100 гривень. Сума, яку ми всі разом зібрали, виявилась трішки більшою, аніж оплата за операцію, тому решту коштів ми передамо на утримання собаки.

Дякуючи усім вам пес буде жити та не терпіти біль!

Після цієї ситуації ми з чоловіком зрозуміли, що разом люди – це сила. І ніколи не потрібно сумніватись і соромитись перекинути 10 – 20 гривень, адже саме таким чином було зібрано таку велику суму! Є ще добро на цій землі», – написала Ольга.