Вчора, 27 серпня, відбулось відкриття  Горохівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.Франка.

Тут нещодавно завершили роботи з реконструкції та добудови школи, тож новий навчальний рік діти розпочнуть вже нових умовах. Про це повідомляє Конкурент.

Будівельні роботи, що розпочалися кілька років тому, фінансувалися з державного бюджету, зокрема з Державного фонду регіонального розвитку. Слід зауважити, що у 2020-му році об’єкт реалізувався в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Загальна кошторисна вартість – 19,5 млн грн. Зокрема, тут провели реконструкцію приміщення з добудовою корпусу, що об’єднує навчальні корпуси школи. Так, у новозбудованому корпусі розміщені їдальня, зал для занять хореографією, учбові приміщення та читальний зал, у якому вже нараховується 8 тис. книг художньої літератури.

Як повідомив директор школи, це (об’єднання корпусів в одне приміщення, – авт.) здійснило мрію багатьох поколінь та директорів місцевої школи, адже дозволить розвантажити класи та забезпечити якісні умови для навчального процесу.

Окрім такого подарунку від держави, горохівчан чекає ще один – заклад буде опорним в об’єднаній територіальній громаді, а на наступний рік планується закупити шкільний автобус, аби діти із навколишніх сіл могли безперешкодно добиратися на навчання.