Незабаром стрілки цього годинника почнуть рухатися, а в обідню пору рівняни слухатимуть милозвучні мелодії. Які саме – визначатимуть самі мешканці міста. 

Про це пише Рівне вечірнє.

Заступниця директора Рівненської обласної філармонії Світлана Пишко розповіла:

“Оголосили про початок конкурсу на мелодії до годинника. Рівняни матимуть змогу обрати три мелодії і внести свої пропозиції щодо того, які композиції лунатимуть біля органного залу в обідню пору”.

Визначено 10 мелодій, серед яких оберуть три, що набрали найбільше голосів жителів міста. Проте учасники голосування можуть запропонувати й свій варіант.

Голосування за кращі композиції, які лунатимуть з фасаду органного залу Рівного, проводиться на сайті громадської організації «Рівне Разом».

До слова, реставрація вищезгаданого годинника, яка розпочалася раніше, – вже на фінальному етапі. Годинникарі, які відновлюють механізм, запевняють, що в найближчі роки йому знадобиться лише профілактичний огляд. При реставраційних роботах вони застосували такі технічні рішення, щоб погодні умови більше не виводили з ладу хронометр, за яким у місті можна буде звіряти час.