Львівський вуличний художник Тарас Довгалюк завершує роботу над муралом на корпусі СНУ імені Лесі Українки, що на вулиці Винниченка, 30 у Луцьку. Це вже другий мурал із чотирьох, які будуть створені в Луцьку у рамках Стріт-арт фестивалю «Lutsk WallKing».

Про це йдеться на сторінці Стріт-арт фестивалю «Lutsk WallKing» у фейсбуці, – пише Волинь.

Нагадаємо, чотири стіни у Луцьку розмальовують художники у рамках Стріт-арт фестивалю «Lutsk WallKing». Назва проєкту означає «король стіни». Усі мурали малюють по черзі. на вулиці Шопена уже створено мурал «Рівновага». За словами його автора Сергія Радкевича, у муралі є текст, закодований шрифтом Брайля.

Тарас Довгалюк створює мурал «Споглядання».

«Споглядання – це процес, коли певна дія перебуває під увагою та спонукає до осмислення. Тут відбуваються роздуми та перегляд цінностей», – йдеться у дописі на сторінці фестивалю.

Швидко працює Тарас Довгалюк.

Ще один мурал створять на стіні будинку на проспекті Волі. Що буде там – художники тримають у таємниці. Катерина Шкльода каже, що картина називатиметься «Квантовий стрибок» і її малюватимуть троє митців з Івано-Франківська.

Луцький стрітартер Андрій Присяжнюк створюватиме мурал на стіні колишнього кінотеатру «Зміна», що на вулиці Богдана Хмельницького.

Протягом двох тижнів усі об’єкти планують завершити. Підбиватимуть підсумки фестивалю 22-23 серпня.