Спортсмени Волинського регіонального клубу бойових мистецтв «PRIDE», разом із командами «Леон» (м. Дніпро) та «Патріот» (м. Березне) проходили двотижневий навчально-тренувальний збір в смт. Лазурне, що на Херсонщині.

У результаті безкомпромісних поєдинків волиняни вибороли три чемпіонських пояси турніру, – пише ІА Волинські новини.

«Щоденні наполегливі тренування, ранкові пробіжки узбережжям, збалансоване харчування, море, сонце, – все це сприяло максимально продуктивній підготовці наших спортсменів!» – розповідає керівник клубу «PRIDE» Олександр Кулаков.

Фінальним етапом збору стала участь провідних спортсменів у рейтинговому турнірі з ММА «MAXIMUS FIGHTING CHAMPIONSHIP PRO-V».

«Кожен з наших хлопців викладався в поєдинках на всі 100, адже нашим спортсменам протистояли не менш досвідчені бійці з південної України» – розповів тренер з ударної техніки Руслан Павлюк.

У результаті безкомпромісних поєдинків на Волинь їде три чемпіонських пояси турніру.

Переконливі дострокові перемоги здобули Владислав Іовенко та Андрій Протасюк. Лука Шевчук переміг за балами досвідченого суперника з Азербайджану, а Дмитро Петрушко показав надзвичайно видовищний поєдинок. Він залишив всього себе в Октагоні, проте на суддів більше враження справив його опонент з Миколаєва.