Все більшої популярності набирають туристичні родзинки Рівненської області. У селі Новомалин Острозького району тутешня водойма має шлюз, який виконує роль своєрідного водоспаду. Це місце стало популярною фотозоною.

З нестандартної сторони місцевий «водоспад» розкрила фотографиня Маша Журжа (Заїка). У так званому «водному атракціоні» вона відзняла Марту Черненко, яка погодилася на незвичайну фотозйомку. Про виникнення такої ідеї розповідає Маша Журжа (Заїка):

«Ще в травні я відкрила для себе це місце – «водоспад» в селі Новомалин Острозького району. Побачивши його, я відразу уявила на фоні цього потоку води дівчину в світлому одязі. В ідеалі – в сукні зі шлейфом. Чекала спекотної погоди і підбирала модель. Запропонувала Марті Черненко, а вона з радістю погодилася. Узгодили всі деталі зйомки, приїхали на обране місце. Чесно кажучи, ми до останнього вагалися, чи все вийде! Адже, насправді, це вода, яка просто збиває з ніг».

Фотомисткиня додає: «Зізнаюся, я до останнього не думала, що модель зйомки – Марта – наважиться, ми спочатку разом пішли подивилися на умови. Щоб дістатися всередину самого «водоспаду», спочатку потрібно було йти через тунель, в якому темно і вогко. А ще – будьте готові намочити ноги, тому що в тунелі достатньо води. Але ми це зробили!) Заради фото і в вогонь, і в воду». (сміється, – авт.).

А що в результаті вийшло – можете побачити на фото:

Всі фото надані фотографинею Машею Журжою (Заїкою)