Луцька дитяча художня школа кардинально змінила свій вигляд і тепер якісно виділяється в районі вулиці Ветеранів, а також проспектів Молоді та Соборності. Фасад та дах приміщення вперше капітально ремонтують з початку 80-тих років минулого століття.

Про це розповів директор закладу Іван Гаврилюк, – пише Конкурент.

“Фасади школи дуже видозмінились та набули естетичного вигляду, – каже Іван Гаврилюк. – Надзвичайно важливо, що проведено комплексну реконструкцію приміщення: від утеплення стін та даху до заміни вікон та дверей. Дуже помітний результат, тому що приміщення з 1980-го року. Ми мали великі проблеми з опаленням, взимку було дуже холодно, вікна конопатили газетами, що викликало незручності та впливало на навчальний процес”.

Шість років тому в художній школі замінили всю систему тепло- та водопостачання, однак і це не рятувало від холоду в приміщенні. Зараз все по-іншому.

В позаминулому році за кошти міської ради в художній школі зробили ремонт виставкової зали, зараз за кошти навчального закладу роблять ремонт в гончарних майстернях. Будівельникам ще залишилося відремонтувати вхідні групи та дашки, а також з бруківки вимостити вхід.