Учора, 28 червня, у Жашкові завершились Відкриті обласні змагання Черкаської області з кінного спорту – Кубок «Parade Allure». Рівненські спортсмени КСК «Патріот» вибороли 8 нагород за 3 дні скачок.

Зокрема:

Царук Іванна на коні Барбаді здобула 3 місце у висоті 90 см;

Денис Косик на Тайфуні здобув 2 місце на маршруті з подоланням висоти 100 см;

Левшук Олександра на Адлері виступила на 3 місце взявши висоту 110 см;

Вакулінська Дар’я дебютувала на змаганнях на Атлантіку і отримала 2 місце на перешкодах 60 см;

Дарина Вакулінська

Онищук Олександра і її Вікторі Тайм стали чемпіонами серед юнаків, успішно пройшовши маршрут з бар’єрами висотою по 120 см.

Такі результати вони отримали за 28 червня. Попередній день був менш вдалий і були повали, а от в перший день змагань, 26-го червня, Іванка Царук завоювала 1 місце на висоті 90 см, Олександра Левшук стала першою на 100 см, а тренер Денис Косик на цьому ж маршруті став другим.

Таким чином із семи вершників, які представляли наше місто, п’ятеро взяли призові місця у конкурі (стрибки через бар’єри різної висоти). Усі спортсмени тренуються на базі кінно-спортивного клубу «Патріот».

На змаганнях в Жашкові виступало більше 120 спортивних пар (мається на увазі вершник та його кінь) з Рівненської, Львівської  Чернівецької, Вінницької, Київської, Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Миколаївської, Полтавської та Черкаської областей.

«Маршрути були – логічними! Вони схожі на шахматну партію – треба її розгадати під час перегляду маршруту (спортсмени вперше знайомляться з полем і бар’єрами всього за 30 хв до старту) і під час проходження слід чітко виконати стратегію та врахувати індивідуальні особливості кожної спортивної пари: ширину галопу, контроль поворотів, дистанцію, точки відштовхування тощо», – коментує особливість конкуру тренер команди Денис Косик.

Тренер Денис Косик

До слова, наступні змагання у вершників уже за два тижні.