Вікторія Пех з Шацька здобула перемогу у міжнародному вокальному онлайн-конкурсі мистецтв «Джерело надій».

Про це на свої сторінці у фейсбуці повідомила мама дівчинки Оксана Пех, повідомив сайт «Район.Шацьк».

Цьогоріч міжнародний ХXХІ фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» для вокалістів різних жанрів організатори проводили онлайн у зв’язку з карантином в Україні.

Серед численних учасників міжнародного фестивалю опинилася і вихованка Шацької дитячої музичної школи Вікторія Пех (керівниця – Ірина Мокрушенко). Відео із виконанням народної пісні «Прилетіла жайвороночка» дівчина надіслала на конкурс у номінації «Народний вокал» та змагалася у першій віковій категорії (7-9 років).

За високу виконавську майстерність, творчий підхід та індивідуальність, реалізацію задуму художнього твору, артистизм і сценічну культуру дівчині присудили гран-прі. Окрім того, Вікторія Пех отримала можливість використати грантову премію в 50 євро на оплату участі солістки в будь-якому фестивалі-конкурсі, який проводить Європейський фестивальний проєкт Stars way протягом 2020 року, а також можливість на разову безкоштовну участь у стаціонарному фестивалі-конкурсі протягом 2020-2021 навчальних років.

Також відзнаку конкурсу отримала і наставниця юної співачки – Ірина Мокрушенко, викладачка Шацької дитячої музичної школи.

Відзначимо, що Вікторія Пех з чотирьох років виступає на районній сцені та є учасницею багатьох культурно-мистецьких заходів районного рівня.

Довідка:

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» є офіційним представником фестивалю «Рearls of Europe» в Україні. Це конкурсна програма, в якій беруть участь солісти-вокалісти, солісти-інструменталісти, солісти хореографічного жанру, ансамблі, виконавці розмовного жанру, вокальні, музичні, фольклорні та театральні колективи, оркестри народних інструментів, вокальні та інструментальні ансамблі, театри мод, учасники циркового, декоративно-прикладного, хорового мистецтва.