У рамках флешмобу #безпекаценеіграшки лучани зняли соціальний ролик про безпеку руху велосипедистів на дорогах. У вівторок, 16 червня, з 9:00 до 13:00 вони перекрили рух автомобілів по вулиці Чорновола, де і проходили зйомки.

Ідея відео: показати, як нехтують правилами дорожнього руху, які бувають після цього наслідки і як потрібно поводити себе на дорозі, щоб уникнути зіткнень, травм, або навіть летальних випадків. Відеографом ролику виступив Олександр Слобода, майстринею з гриму – Ольга Схаб, акторами – Анастасія РудикОльга Поліщук та Дмитро Помяновський. Також у зйомках взяли участь шість працівників патрульної поліції Волинської області.

Про це повідомила Анастасія Рудик у коментарі для «Таблоїда Волині»:

«За статистикою по Волинській області з січня по травень поточного року трапилось 34 ДТП за участю велосипедистів, з них 25 ДТП з травмованими, 23 особи загинули. Наїзд на велосипедистів є одним з найпоширеніших видів ДТП з травмованими особами. (Інформація від пресофіцера патрульної поліції Волинської області Богдана Павловича).Ми хочемо привернути увагу людей, і вкотре нагадати, що безпека – це не іграшки».