Сьогодні українські журналісти відзначають професійне свято. Відповідний указ підписав ще у 1994 році президент Леонід Кравчук.  Датою професійного свята обрали саме 6 червня – день прийняття Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів.

У цей день редакція видання «СВОЇ» вітає колег по цеху та бажає  успіхів на їхньому нелегкому професійному шляху!

«Колеги, зі святом вас. Нехай на кожному кроці вам зустрічається актуальна інформація, відкритими будуть двері будь-якого рівня і такими ж душі респондентів. Бажаю всім совісного підходу до справи, залишатися справжніми, а не бути вигадниками, адже на вас тримається демократія. Будьте справді тією четвертою владою до якої прислухаються, якій вірять та у якої шукають підтримки. Всім здоров’я, високих гонорарів, цікавих тем, сміливих проектів та енергії, яка не вигорятиме поки не втілите в життя всіх задумів, планів та мрій», –  Директор інформаційного агентства «СВОЇ» Іванна Пристайович.

«Журналістика – це вибір небайдужих. Це професія, з якої неможливо піти, бо колишніх журналістів не буває. Це той випадок, коли нічні зйомки, зйомки в дощ, сніг, заметіль, громадських вбиральнях, судах, на сесіях обласних, чи міських рад. Інколи твоєму візиту раді, а інколи на тебе заводять кримінальне провадження. Попри те, ти все одно робиш свою улюблену роботу. Бо журналістика – це в першу чергу про відповідальність, любов до справи і життєву позицію. З нашим днем, колеги!», – журналістка порталу «СВОЇ» Настя Боднарська.

«Журналіст – це людина завжди сонна і голодна, але з тією іскрою в очах, яка запалює все на шляху. Цей вогник потрібно мати з самого початку. Він допомагає вперто бігати за коментарем, сидіти до 4 ранку над статтею і мучити всіх своїх «домашніх» згадуванням якогось слова, тому що всі інші тобі не годяться. Тому хочу вам побажати не втратити свою іскру і з кожним днем любити журналістику все більше», – журналістка порталу «СВОЇ» Оля Добреля.