Петиція про створення у Рівному професійних ігрових майданчиків для собак зареєтрована на сайті електронних петицій.

Автор Сеген Сергій зазаначає, що такі місця зможуть підвищити громадську безпеку.

“Бігати собаку на повідку все своє життя, звичайно, не вдалий варіант. Собаки, які не здатні бігати, можуть стати агресивними і набридливими, що, як наслідок, часто призводить до відмови від непокірних домашніх тварин. То що ви можете зробити, щоб ваша собака бігала відповідно до її природи?

Єдине рішення – огороджений корпус з майданчиком для собак, розташованим у міському просторі. У цьому місці кожен чотирилапий власник зможе дозволити йому вільно гуляти та грати з іншими собаками, що забезпечить йому потрібну кількість руху протягом дня. Навколишні вулиці та площі стануть місцем для прогулянок людей без прийому собак, матерів та батьків з маленькими дітьми чи не, а тротуари та газони будуть набагато чистішими”.

Автор пропонує зробити у Рівному огороджені майданчики, обладнані ігровими елементами для собак, такими як: стрибки з перешкодами, обручі, противаги, прямі пандуси, зламані пандуси, мости, поручні для стрибків, тунелі, тарілки, платформи, стовпи для слаломів, лабіринти для великих і маленьких собак.

У задумах майданчики будуть обладнані собачим туалетом, кошиками для собачих послідів, урнами для сміття, лавками та вішалками для повідців та мордочок.

Проголосувати за петицію можна тут.