Під час заходів бойової підготовки на Рівненському полігоні командир роти, старший лейтенант Роман Цимбал запропонував руку та серце майбутній нареченій Вікторії Кравчик. Про цю подію детальніше на «СВОЇ».

Військовослужбовці познайомилась чотири роки тому в Тернопільській військовій частині де проходять наразі службу. Тоді ще командир підрозділу Роман закохався з першого погляду в радіотелефоністку Вікторію. Обом закоханим по 25 років, однак молодий офіцер не поспішав зізнаватися у своїх почуттях, дотримуючись субординації.  А разом з тим дати можливість адаптуватися дівчині у роботі. Роман- з Київської області, Вікторія-з Волині. Два роки тому офіцер таки зізнався у почуттях Вікторії, з того часу вони разом.

Саме освідчення було добре сплановане. Хлопець не обійшовся без допомоги командира частини. Довівши наказ особовому складу, він покликав  до себе радіотелефоністку старшу солдатку Вікторію Кравчик. Військові в свою чергу подумали, що у дівчини день народження, або присвоєння військового звання. Після того як Вікторія доповіла командирові про прибуття, з протилежного боку на горизонті виднівся букет біло-червоних троянд. Офіцер поспішає, щоб освідчитись своїй коханій.

«Улюблена моя, мій світ, моя стихія і моя удача. Ти моя радість, ти моє дихання і моя душа. За цей час ти стала найдорожчою людиною для мене, моїм стимулом життя, моєю мрією. Люблю тебе і прошу стати дружиною мені на все життя».                             

Роман дарує квіти, встає на коліно, дістає з коробочки каблучку та очікує на відповідь  Вікторії. Під аплодисменти побратимів і зі сльозами на очах дівчина відповіла «ТАК!».

З датою весілля молодята поки не визначились, але швидше за все воно відбудеться наприкінці літа. Поки на першому місці стоїть служба, адже Роман готується до поїздки на Схід. Вікторія ж з нетерпінням чекатиме на свою ротацію, щоб зустрітись з коханим на фронті. Якщо не зважати на на ритм військової служби,важкі поїздки на Схід,  проводів на залізничному вокзалі, їх стосунки стали надзвичайно міцними.

Командир військової частини, полковник Сергій Баранов привітав молодят з радісною подією, а також сказав: «Подібні події у нашій частин відбуваються не вперше і ми радіємо, що в молодих військових створюються нові сім’ї, народжуються діти. Майбутнім молодятам зичу довгих та щасливих років сумісного життя, міцного кохання, а також найшвидшого поповнення в сім’ї».

Джерело з фото