Марковані бігові маршрути Рівного – це оновлення вже наявних у Парку Шевченка, а також розробка та нанесення нових бігових трас у Гідропарку, Парку «Хімік», на Пагорбі Слави та інших локаціях міста. Після створення 4-5 маркованих бігових маршрутів Рівного, із цими трасами буде створена Бігова Google-карта міста.

Такий проєкт для участі у громадському бюджеті зареєстрував Сергій Ющишин, – повідомляє Рівне 1.

Марковані бігові маршрути Рівного – це проект, мета якого поліпшити бігову та велоінфраструктуру Рівного. Мова про оновлення вже наявних у рівненському Парку Шевченка маршрутів, довжиною 920 та 2060 метрів. У червні 2016 року ці траси були розроблені та створені за власний ресурс командою ентузіастів Rivne Running Club. За 3 роки майже всі нанесення на асфальтовому покритті вже стерті і не помітні людському оку.

Відповідно, всі раніше проміряні розмітки потрібно оновити фарбою, а в деяких місцях – додати нові.

Крім того, проект передбачає створення щонайменше ще 4-х нових трас. Вони мають бути розроблені та нанесені у рівненському Гідропарку – 2 траси, довжиною орієнтовно 750 м та 2350 м. Також нові маршрути мають з’явитися на Пагорбі Слави, у парку «Хімік» (Ювілейний) та, у разі залишку коштів, на мікрорайоні «Північний».

За підсумками проекту планується створення онлайн карти бігових маршрутів Рівного, яка постійно буде оновлюватися.