Дитячі іграшки ТМ «Doloni-Toys», які виробляють у Рівному, своєю якістю перевершили китайські аналоги і тепер їх купують не лише в Україні, а й у Європі та Білорусі.

У них досить широкий асортимент. Є іграшки як для розваг надворі – гірки, гойдалки, дитячі будиночки, толокари, санчата, так і для дому – столи для гри в хокей, дошки для малювання, пісочні набори, конструктори, машинки.

Фото з сайту "DOLONI - TOYS"

Але так було далеко не відразу. Рівняни розпочинали з малого: 15 працівників та 4 види іграшок в асортименті. Через це європейські магазини боялися закуповувати товари рівненських виробників, хоч і знали про безпечність сировини та дизайну.

Фото з сайту "DOLONI - TOYS"

Тоді, як розповідає директорка «Doloni-Toys» Роксолана Вакуленко, вони вирішили ризикнути: взяли 5 пільгових кредитів на обладнання і збільшили команду до 65 людей. Завдяки європейському сертифікату вони змогли експортувати 80% своєї продукції і тепер рівненськими іграшками бавляться діти в Європі та Білорусі.

“Хочемо, щоб нашими іграшками гралася кожна дитина у світі. Наша мета – бути кращими за Lego”, – розповідає директорка «Doloni-Toys» Роксолана Вакуленко.

За матеріалами “Шо там?”