Весна одна з найбільш фотогенічних пір року. Адже різноманіття кольорів та контрастів вражає. Однак, цю весну ми провели на карантині дома. Якщо ви сумлінно дотримувалися карантинних застережень, то на вулиці довго не гуляли. Тай травень виявився дощовий. Але ж як бути зі своїм Instagram-акаунтом,  в який публікуються одні селфі? Редакція “СВОЇ” підготувала лайфхаки для фото вдома, як з сторінок глянцю.

Насправді, для крутих домашніх фотосесій потрібно мати телефон, кімнату і трішки фантазії.

Лайфхак № 1

Щоб зробити таке фото знадобляться  книжки. Вони точно є  у кожного дома. Тим паче палітурка в данній ситуації не грає ніякої ролі. Щоб  світлину була ефектніша можна зробити акцент на макіяж або зачісці. Такі фото мають свою естетику, динаміку та справжні емоції.

Лайфхак № 2

Також на фото можна погратися з тінями, поексперементувати з світлом. Для таких світлин знадобляться шумівки, тертки, мереживна тканина з великими дірочками, або друшляк. Можна використовувати ліхтарик або ультрафіолетові лампочки для фільтру. Але й можна дочекатися заходу сонця. Тоді світлини виходять надзвичайно ніжними. В цей період сонце світить теплими відтінками і створює затишок.

Лайфхак № 3

Фото в дзеркалі було популярним ще в далекому 2012-му, але зараз можна модернізувати цей стиль своєрідного мистецтва. В таких фотографіях деталі грають важливу роль, вони акцентують  на себе увагу додаючи світлині елегантності та краси.

Лайфхак № 4

Фотосет у ванній кімнаті. Попередження: для такого виду зйомки доведеться трішки заморочитися і витратити певну кількість грошей, однак результат говоритиме сам за себе. Для того, щоб зробити таку воду, додають молоко. Додавати можна будь-які квіти, фрукти (найчастіше цитрусові), зелень. Також для антуражу можна в бокал налити гранатовий сік. Яскравості світлинам може додати яскравий макіяж.

Лайфхак № 5

Дуже цікаве рішення для ретро зйомки. Вам знадобиться втулка від туалетної бумаги і телефон з спалахом. До камери мобільного телефону скотчем примотуємо втулку, і вмикаємо спалах. Тепер у вас вийшов прожектор для ретро фото. Обирати стиль, позування, макіяж, зачіску можете на власний смак.

Також можна робити макрозйомку, деталізацію, портретні фото та з доглядовою косметикою (масками для обличчя, патчі під очі скрабом для тіла). Надихайтесь та створюйте магію.

Фото взяті з Pinterest.