У Луцькому Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відкривають першу «післякарантинну» виставку – відвідувачам представлять роботи сучасного українського митця з Дніпра Сергія Алієва-Ковики.

Відкриття виставки «Протистояння» відбудеться у п’ятницю, 29 травня, о 17:00. У день відкриття – вхід вільний. Триватиме виставка до 21 червня.

«Людина та оточення – близьке, далеке. Друзі та вороги, зрада та самовіддача. Людина сама з собою – самовизначення. Хто я? Ворог, друг, зрадник. Хто я сам собі?

По суті, людина завжди знаходиться у стані протистояння як із зовнішнім оточенням так і з самим собою. Завжди стається духовний вибір – за чи проти. Робиш крок куди – добро це чи зло.

Протистояння – і в роботі з матеріалом: полотно, дерево, залізо.

Євангельські тексти найбільш узагальнено та разом з тим найбільш глибоко ілюструють ці мотиви. Ці історії Ісуса – духовні, моральні переживання кожної людини», – описують творчість митця організатори.

«Протистояння» – виставковий проєкт художника, сформований на основі євангельських притч, який занурює глядача в світ грандіозних потрясінь, неймовірних пристрастей, разючих контрастів.