Напевно ви уже скучили за теплим сонцем та прогулянками у легкому одязі, але дощі псують усі плани. Тому редакція “СВОЇ” дізнавалась коли ж настане таке довгоочікуване літо.

На жаль, дощова погода триматиметься у Рівному аж до кінця травня. Місцями очікуються грози, проте температура повітря буде досить теплою – 14 – 15 градусів. Дощі йтимуть переважно вдень. Очікується сильний вітер: від 15-20 метів за секунду. Температура до кінця місяця в день коливатиметься від 14 до 19 градусів тепла. Найближчим часом погада не зміниться, подекуди  град та грози . 

Однак така погода сприятливо повпливає на сільське господарство: зараз  земля як ніколи насичується вологою, якої не вистачало  в березні – квітні.

Нормалізується ситуація 3 червня. Передбачається хмарна погода з проясненнями, але вже без опадів. Температура вдень коливатиметься від 19 до 24 градусів. 

Зараз найсприятливіші умови, аби побути разом з сім`єю, переглянути цікаві фільми, або ж серіали. Перед тим, як вийти з будинку, не забувайте брати з собою парасольку та тепло одягайтеся. Бережіть своє здоров`я!

Джерело