Якщо у вас завжди не вистачало часу для спортзалів, або фітнес-центрів – зробіть собі простір у кімнаті, ввімкніть ритмічну музику і приготуйтесь виконувати вправи. Ми розповімо вам, як почати займатись спортом вдома, а самоізоляція під час карантину – це дуже гарна можливість почати щось нове.

Кореспондентка «СВОЇ» підготувала для вас добірку безкоштовних мобільних додатків для занять спортом вдома.

«Seven»

Програма включає щоденні тренування для інтенсивних занять. Чудовий варіант для тих, хто не має достатньо вільного часу. Ви можете займатися спортом під час невеликої перерви, а також встановити нагадування, щоб не забувати тренуватися кожного дня. Додаток доступний для смартфонів Apple та Android.

«Nike Training Club»

Інтуїтивний додаток зі зручним поділом занять за групою м’язів, типом та інвентарем. Можна займатися за спеціальним планом або обирати щоразу інші вправи. За виконання тренувань і дотримання плану ви отримаєте додаткові пункти й нагороди. Додаток доступний для смартфонів Apple та Android.

«Keep»

Додаток з величезною добіркою тренувань різної тривалості й важкості, який нагадує про тренування і щодня рекомендує щось нове. Крім добірок із різними вправами, є челенджі і рейтинг з рекордами інших користувачів. Додаток доступний для смартфонів Apple та Android.

«Charity Miles»

З додатком «Charity Miles» можна досягати двох цілей одночасно: покращувати свою фізичну форму та робити пожертвування на благодійність. Завантаживши програму на свій смартфон, вам необхідно вибрати організацію, яку ви будете підтримувати, і визначитися, яким саме способом ви будете цього робити: пішки, бігом або на велосипеді. Додаток доступний для смартфонів Apple та Android.

«Після важкого навантаження м’язи потребують розслаблення і розтяжки, від неї вони не так забиваються, набираються киснем і стають еластичнішими, відповідно крепатура не так відчуватиметься. Тож ніколи не забувайте про стретчинг (ред – розтяжку)»,-  коментує інструкторка групових занять з фітнесу Олександра Буняк.

«Sworkit»

У Sworkit ви знайдете вправи для розминки та розтяжки всього тіла. Додаток дозволяє обрати план тренування, вказати свої цілі, або ж створити програму самостійно. Також у вашому профілі відображатимуться калорії. Доступно для смартфонів Apple та Android.

Перед початком занять обов’язково проконсультуйтеся з вашим сімейним лікарем щодо навантаження та можливих ускладнень і пам’ятайте – найважче зробити тільки перший крок. Почніть з малого і не займайтесь до повного виснаження. Знайдіть саме той вид спорту, від якого ви будете отримувати задоволення. Це дуже важливий компонент всіх тренувань.

Успіхів вам!