Якщо у вас завжди не вистачало часу, щоб подивитися щось цікаве та захоплююче, – сідайте зручно і насолоджуйтеся. Кореспондентка «СВОЇ» підготувала для вас ТОП-5 ефектних серіалів, які допоможуть пережити вимушену самоізоляцію.

Ковдра і відерко шоколадного морозива не обов’язкові, але дуже рекомендовані.

«Чорнобиль» (Chernobyl)

«Чорнобиль» – п’ятисерійний британо-американський мінісеріал, створений і написаний Крейгом Мезіном. Події сюжету розгортаються після вибуху реактора на Чорнобильській АЕС, однієї з найбільших техногенних катастроф в історії. В центрі уваги – екранізовані розповіді учасників подій, що вижили після вибуху, і людей, які займали керівні посади. Значна частина сюжету мінісеріалу базується на спогадах жителів Прип’яті.

«Останнє королівство» (The Last Kingdom)

«Останнє королівство» – адаптація бестселера Бернарда Корнуелла «Саксонські історії». Історія про помсту і спокуту, драма з восьми частин, в якій реальні події перемішані з вигадкою. Головний герой – Утред Беббанбургський – син-сирота англосаксонського тена, викрадений та вихований скандинавами. В результаті війни, що почалася між вікінгами і саксами, відданість Утреда піддалася серйозним випробуванням, змушуючи його обрати між данами, які його виростили, і англійцями, які повстали проти них.

«Остання людина на Землі» (The Last Man on Earth)

«Остання людина на Землі» – серіал про людину, яка вижила після вірусу епідемії, який знищив всіх людей на Землі. 42-річний Філ Міллер бродить по США і намагається знайти хоча б одну живу душу. Здавалося б, світ без людей, як тут сміятися? Однак цей серіал відмінно підіймає настрій, в чому ви можете переконатися самостійно.

«Клініка» (Scrubs)

«Клініка» – американський серіал про навчання, роботу та життя двох юних лікарів. Головний герой Джон Доріан з своїм найкращим другом Кріс Турк працюють інтернами в клініці після чотирьох років медичного училища. Молоді фахівці, які не мають практичного досвіду, відразу ж занурюються в хаотичний світ лікарняного життя.

«Чорне дзеркало» (Black Mirror)

«Чорне дзеркало» – британський телесеріал-антологія, створений журналістом Чарлі Брукером. Брукер стверджує, що кожна серія має своїх окремих персонажів, антураж і реальність. Однак всі епізоди «про те, як ми зараз живемо, і про те, що з нами може статися, якщо ми будемо необачні».

Вибирайте серіал за смаком і насолоджуйтеся грою акторів!