У червні на Рівненщині відбудеться 5-ий ювілейний туристичний фестиваль «Марафон Поліська Січ». Дата проведення – традиційно на Зелені свята – 6, 7, 8 червня 2020 року. Місце проведення – с. Хотин, Рівненського р-ну, Рівненської області. Цього року табір буде стаціонарний. Це дозволить краще спланувати та організувати табір, а учасникам не потрібно буде щодня збирати та розкладати речі, буде більше часу на фан та відпочинок.

Табір на Острові Фестів біля с. Хотин – це гарна локація на березі р. Горинь в підніжжі давньоруського городища, з якого відкриваються гарні краєвиди. Поруч знаходяться кар’єри з чистою водою, де можна буде купатися. Основна нитка марафону – близько 250 км. Планується, що щодня учасники будуть проїжджати близько 80 км. – зазначають організатори.

Учасників очікують:

  • 3 дні активного велодрайву;
  • нові пригоди та нові маршрути;
  • 2 концерти крутезних рок-гуртів та відпочинок у таборі.

«Вже вп’яте ми збираємо велолюбителів з різних куточків України, щоб разом крутити педалі, знайомитись та мандрувати та просто тусити», – зазначили організатори марафону.

Цікаві атракції кожного дня марафону:

День 1: (вже традиційний, але дещо змінений): Суський ботанічний заказник, Парк Забутих Фігур с. Деражне, Горинські крутосхили, Кипляча криниця, озеро Базальтове, Базальтові стовпи Берестовецький кар’єр.

День 2: с. Пересопниця (за бажанням можна буде відвідати Культурно-археологічний центр «Пересопниця» більш відомий як Музей української першокниги), Білівське городище, Жуківське городище, Костел в Олиці.

День 3: маршрут «Медовий трейл», який прокладено через Тунель кохання, Клевань, а ще багато лісів, полів та краєвидів.

Ввечері 6 та 7 червня відбудуться концерти для учасників фестивалю за участю українських гуртів (назви гуртів будуть відомі пізніше).

Сайт марафону – http://way.rv.ua/
Реєстрація – https://forms.gle/2JouYw4Ub56ifacL8
Положення – http://way.rv.ua/polozhennya-2/
Список зареєстрованих учасників – http://way.rv.ua/list/

Джерело