Ковель запрошує до участі у відкритому онлайн-фестивалі «Volyn art-fest 2020». Конкурс буде відбуватися за абсолютно новою концепцією на платформі Youtube 20 червня. Виступи конкурсантів оцінюватимуть у прямому ефірі за наступною схемою: половину балів будуть присвоювати глядачі, а іншу – суддівська колегія.

«Ідея прийшла досить швидко, бо я є діячем культури, хореографом вже 12 рік. Вирішив проводити у формі онлайн-концерту, бо люди засумували за заходами культури, а це буде той самий виступ, тільки по той бік екрану. 20 червня о 10 ранку початок перегляду конкурсних номерів, а о 18 годині вже гала-концерт», – розповідає організатор конкурсу Ілля Лихотоп.

Участь у фестивалі – безкоштовна, а долучитися може кожен охочий: людина, ансамбль, шкільна група. Виступи проводитимуться у номінаціях: хореографія, вокал, сценічне мистецтво, а також – гумор. Реєстрація буде проходити на акаунті в інстаграм : https://www.instagram.com/volyn_art_fest/

«Підготовка вже йде майже місяць, думали, чи варто це взагалі робити і чи буде цікаво. Люди зацікавилися та сказали, що це буде круто. У нашому світі варто мати хороших друзів, тому всю технічну частину ми забезпечуємо власними силами. На рахунок призів, ми хочемо долучити спонсорів, яким це цікаво. Я бажаю всім людям та конкурсантам бути здоровими, хочу щоб кожна творча людина долучалася до нашого безкоштовного конкурсу, ділилася своїми знаннями та брала щось для себе, адже, мета нашого конкурсу – об‘єднати всіх творчих людей на одній платформі, поділитися досвідом та просто гарно провести час», – додає Ілля, котрий сам себе називає «Культурним реаніматологом».

За словами організатора, фестиваль розрахований на дітей віком від 12 років і старше. А таке звертання до себе він пояснює щирим бажанням розвивати культурну сферу і допомагати у ній розвиватись іншим.

«Я хочу, щоб галузь культури не простоювала, бо стільки дітей втрачають можливість розвиватись, подорожувати та знаходити нових друзів», – додає Ілля.