Скасовані поїздки, зіпсовані плани, зростання цін на продукти, життя у 4 стінах, паніка і стрес. Паніка – цілком природна реакція на загрозу. Та й карантин має і свої неабиякі плюси, правда ж? У нас нарешті з‘явився час на те, що ми так довго відкладали. Це час для рідних, час допомоги, час для того, щоб турбуватися про слабших. Саме добрі справи роблять нас по-справжньому живими і змінюють реальність навколо.

Для чотирилапих, безумовно, найкращою допомогою буде забрати безпритульну тварину додому, але якщо у вас немає такої можливості – оберіть притулок, якому ви довіряєте, та підтримайте його фінансово, будь-якою прийнятною вам сумою. На сайтах зоозахисних організацій можна допомогти разово , або ж самостійно вказати суму, яка буде щомісяця списуватися з вашої картки для порятунку безпритульних тварин і благодійних притулків.

Пам’ятайте, навіть одна невипита чашка кави, чи непридбана пачка цигарок – це гарантія харчування однієї тваринки на день.

Оформивши щомісячну підписку на центри підтримки хворих дітей – ви щодня рятуватимете їхні життя і допомогатимете лікарям. А на офіційних сайтах деяких таких фондів можна самостійно обрати на що будуть витрачені ваші кошти, або ж відправити благодійну листівку своїм рідним, тим самим наближуюючи хворих дітей до одужання.

Про добрі справи не потрібно мовчати, надихайте своїм прикладом інших.

Авторський блог