Бджільництво – широкорозповсюджена промисловість в нашій країні. Україна, що упродовж року виробляє понад 70 тон меду, є найбільшим його поставником у Європі, а у світі займає 5 місце.

Для Рівненщини – бджолярство теж є особливою справою. У області зареєстровано понад 500 господарств, що займаються цією справою. Лише торік на ринки ЄС із області експортували продукцію вартістю понад 5 мільйонів євро. А який мед до душі самим рівнянам?

«Мед у нас різний буває: соняшниковий, із золотарника, ріпака, а інколи ще й гречки. Щоправда, гречку останні 5 років, на жаль, сіють дуже рідко. Пасіка у мене кочова – до травня ми перебуваємо в селі, збираємо різнотрав’я, а потім перебираємось до лісу, в район Любомирки чи Костополя. Там у нас цвітуть акації і липи, таким медом люди цікавляться, мабуть, найчастіше. А коли вже вони відцвітають, то й у лісі не залишається що робити, і ми з бджолами продовжуємо рухатись до висаджень соняшнику чи вересу» –  розповідає кореспонденту видання «СВОЇ» голова Рівненської обласної Спілки пасічників Андрій Тимощук.

На Волині ця галузь користується не меншою популярністю. Тутешні бджолярі можуть годинами розповідати про сезонні меди, а також напої та смаколики, які з них виготовляють. Вони не лише знають все про лікувальні та медичні засоби цієї солдкої продукції, а й готові розповісти охочим слухачам про те, як відрізнити натуральний мед від фальсифікації.

«Якщо ми хочемо мати мед – пасіка повинна бути на колесах.  У невеликих кількостях  збираємо лісовий, переважно липа та вереск. Акація у нас зовсім не росте. Люди завше приходять за квітковим медом, щоправда, трохи не розуміють, що весь мед – квітковий.

Тому, найчастіше  ми збираємо польове різнотрав’я, монофлорного меду як такого практично немає. Уподобання у всіх різні, комусь до душі липа, комусь редька, а комусь – гречаний. Щоправда, минулого року я своїх бджіл на гречку навіть не вивозив – не було що збирати. Товариш у мене живе у Житомирській області, то я у нього трохи  перекупив. Там біля дослідної станції висаджують декілька сортів гречки, там-то можна зібрати» – розповідає голова Братства бджолярів  землі Волинської  Володимир Дмитрук.