Побутує думка, що весілля – це обов’язково велика кількість нервів та хвилювань, що навіть часу насолодитися цим особливим моментом може не залишитися. Весільний організатор – це професія, що покликана руйнувати цей стереотип. Це людина, що знає процес організації весілля від «А до Я» і візьме усю клопітку роботу та проведення свята під свій контроль. Під час підготовки – це ваша права рука, що запропонує ідеї та прослідкує за дотриманням стилю у найдрібніших деталях. У день весілля – це ваші очі і підтримка, завдяки якій ви та ваші рідні сповна зможете насолодитися кожною хвилиною свята.

Ніна Яковлєва – сертифікований професіонал, який всім серцем вболіває за свою справу. Людина, яка проживає кожну хвилинку весілля з вами і прикладає всі сили та старання для того, щоб ваше свято пройшло ідеально.

Журналістам сайту «СВОЇ» дівчина розповіла як правильно спланувати цей особливий день, на чому можна зекономити, а на чому точно не варто.

Якими бувають реалії підготовки до весілля та які корективи у цей процес вніс карантин читайте у інтерв’ю.

Розкажи, яку освіту здобувала і що змотивувало до такого вибору професії?

Я навчалася на юридичному і успішно його закінчила. Але мені завжди бракувало творчості, а в юриспруденції сильно не натвориш (сміється-ред). Довго шукала себе, але переломний момент трапився тоді, коли я готувалася до власного весілля. Я вникла в організацію настільки, що почала розбиратися в таких тонкощах, про які інші наречені навіть не чули. Тоді, я поклалася на долю і вирішила: «Якщо я зараз заходжу в інтернет, знаходжу там навчання в найближчих 2 тижні – я їду!». За першим же посиланням я знайшла навчання, яке починалося за 2 дні, оплатила, забронювала житло і вже через день їхала навчатися. Було неймовірно цікаво і весело, але це лише база, яку мені дали. Головне ж практика, тому одразу після повернення я поринула в цю сферу з головою і вже за місяць організувала свій перший захід для наречених. Саме там я й отримала свої перші замовлення.

Хто ж такий організатор і в чому полягає його робота?

Для мене організатор, перш за все, це провідник наречених у весільну сферу. Наречені організовують весілля, швидше за все, вперше в житті і потрапивши у цю сферу на них падає така величезна кількість пропозицій, що вони губляться, не знають реальних цін та можливостей на їхній бюджет. Організатор – це саме та людина, яка покаже, зорієнтує та підтримає, це людина, яка створює ваше свято з нуля. Придумує для вас концепцію весілля, створює його так, щоб воно було про пару, а не по шаблону. Підбирає команду, яка найкраще підійде для створення вашого свята, продумує та турбується про деталі, думає про загальну картинку, щоб кожен елемент відповідав продуманій концепції. Це людина, яка допомагає заощадити кошти, оскільки знає реальну ціну тих чи інших весільних елементів, точно знає де ціна = якість і як не переплатити зайвого.

На твою думку, чи всім нареченим потрібен організатор? Як адекватно оцінити свої сили, щоб не розчаруватися у результаті?

Чесно, організатор потрібен не всім нареченим. Є наречені сповнені творчості, в яких повно ідей, часу та сил, щоб у всьому розібратися. Та й в організації теж є свій «шарм» відчути себе нареченою. Але, якщо наречені хочуть дійсно унікальне свято, чи на нестандартній локації, чи не впевнені, що їм вистачить часу та нервів організувати та розібратися самостійно – потрібно брати організатора. Тим більше, гонорар організатора, це лише кілька відсотків від загального бюджету, але наречені тоді дійсно отримують задоволення від підготовки до свого свята. Якщо наречені не беруть організатора, їм варто подумати про координатора на саме весілля, бо організувати все і продумати все вони звичайно можуть, але потрібна людина, яка проконтролює все в день весілля. І це не має бути мама. Наречені, батьки та рідні мають насолоджуватися святом, а не пропускати його через технічні моменти. Тому, організатор – це ваш друг у весільному світі, який створить для вас унікальне свято. Але якщо ви вирішили організовувати весілля самостійно – візьміть координатора, позбавте себе стресу в день весілля.

У попередній відповіді ти частково торкнулася теми заробітку організатора. Все ж, це фіксована вартість , чи певний відсоток від бюджету свята? Скільки в середньому коштує робота організатора весілля? 

Всі організатори працюють по-різному. Хтось працює на чистому фіксованому гонорарі. Хтось працює на фіксованому гонорарі + відсотки від підрядників, яких вони взяли для наречених. Хтось на відсотку від загального бюджету весілля. Кожен обирає сам, як йому працювати та як заробляти. Я працюю на фіксованому гонорарі. Ціна залежить від складності організації, кількості гостей та локації, але в середньому це 300-400$. Проте, для мене не першочергово заробити гроші. Я за творчість і цікаві ідеї. І як тільки організатор ставить на перший план гроші, його весілля стають однотипні і втрачають свою магію. Я чекаю крутих наречених, які прийдуть і скажуть: «Ми хочемо весілля в саду», «Ми хочемо весілля в приватному будинку», «Ми хочемо весілля не в ресторані»… тоді і я, і дехто з моєї команди готові працювати майже безкоштовно. Якщо це буде дійсно цікаво. Ми за ІДЕЮ, а не за високі гонорари.

Чи входить координація в послуги організатора?

Так, звичайно, якщо ви берете організатора, то у вас буде й координація в день весілля. Зазвичай це 2-3 координатора, залежить від складності координації. Якщо ж ви берете окремо координацію – це теж має бути не менше 2 координаторів. Що б там не казали, 1 координатор не може бути і на ранку нареченої і на локації одночасно.

Що є найдорожчим при організації весілля? На чому можна зекономити і на чому точно не варто?

Найдорожчим є довіра та вдячність наречених. А якщо про матеріальне, то найбільша частина бюджету зазвичай йде на банкет, напої, фуршети. На чому я б не економила:

– На емоціях та ведучому. Це та людина, яку ви будете слухати весь банкет, саме вона створює атмосферу всього свята і це буде дуже погано, якщо ви організуєте класно весілля, візьмете не свого ведучого, і все, всі старання повз, бо все, що запам’ятають гості – як вони нудьгували на весіллі і які дурні конкурси були у ведучого. (Ведучого обов`язково обираємо по зустрічі, а не по сторінках в соц.мережах!).

На букеті нареченої. Зазвичай наречені не приділяють йому достатньої уваги, замовляють будь-який, аби був і що? І в результаті цей букет на величезній кількості фото, на передньому плані. Чому наречена може заплатити за сукню 20000 грн, але бере стандартний букет за 1000 грн? Це ж такий ж аксесуар нареченої, з яким вона ходить весь день. Тому я за круту флористику!

– На ідеї. Якщо у вас є ідея і ви завжди мріяли про весілля в приватному будинку, а робите в ресторані «бо так дешевше», картинка з вашої голови аж ніяк не оживе, є велика ймовірність, що ви пошкодуєте, про те, що проміняли свою ідею, на кілька тисяч заощаджених гривень.
Все інше – має бути в балансі та правильно прораховане. Наприклад, запросите ви дорогого фотографа зі столиці, а серйозно заощадите на декорі – фотограф зробить класні фото звичайно, наскільки це буде можливо, але не очікуйте від нього, що він зафотошопить не дуже симпатичний декор. Чи навпаки, ви витрачаєте на декор величезні кошти і заощаджуєте на фото/відео. Тому я за баланс. У всьому має бути здоровий баланс.

Від чого варто відмовитись під час підготовки сучасного весілля? Перерахуй власні антитренди.

  • Викуп нареченої зранку;
  • Прикрашений кортеж штучними квітами та кульками;
  • Витрачання величезної кількості часу, щоб поїхати на прогулянку за кілька десятків кілометрів від міста;
  • Непродуманий таймінг ,де гості чекають 2 години поки приїдуть наречені;
  • Бездумне втілення традицій без розуміння їхнього сенсу;
  • Запрошення всіх підряд гостей і тих, кого хочете бачити, і тих, кого бачили востаннє 20 років тому;
  • Весілля без концепції, без задумки, зроблене по шаблону «всі так роблять»;
  • Весільні сукні з кругами;
  • Шубки на наречених;
  • Відмова від координатора в день весілля та зваблення всіх клопотів на батьків.

На жаль, навіть професійно-організоване свято не застраховане від форс-мажорів. Чи були у тебе непередбачувані ситуації? Розкажи, будь ласка, про один із інцидентів.

Весілля – це суцільний форс-мажор (сміється-ред). Ніколи не знаєш, що тебе чекає.Одного разу нареченому під час першого танцю защемило спину і він ледь рухався. Доводилося викликати швидку і поки вона їде відбиватися від усіх в кого «є знайомий лікар, який вправить спину». Також їздили посеред весілля купувати нареченому нову сорочку, бо та, яку підготували наречені заздалегідь – стала замаленька. Коли координувала весілля – шукала авто для наречених, бо те, яке замовили наречені – не приїхало. Різне бувало. Але все це практика. Ніхто ніколи ні від чого не застрахований, головне швидко реагувати і вирішувати форс-мажорну ситуацію, в цьому й полягає робота організатора/координатора в день весілля.

За скільки часу до свята найкраще звертатися до організатора? Чи можливо організувати весілля в експрес-режимі?

Якщо ви хочете, щоб у вас були дійсно класні підрядники, в яких відповідає ціна-якість, а не обирати з того, що залишилося, то варто починати підготовку чим раніше, як тільки вирішили робити весілля. Це орієнтовно хоча б за пів року. Мінімальний термін, за який організовували весілля – 4 тижні, за коротший поки не приходилося.

Як обрати свою стилістику та тематику весілля? Які є найпопулярнішими серед наречених?

Немає найпопулярніших серед наречених, хтось любить класику з пластиком, хтось хоче еко стиль та зелень, а хтось мріє про стиль бохо. Не можу сказати, що є якась одна тенденція. І це добре, бо було б надто нудно. Своє весілля потрібно відчути!

Фото з архіву Ніни Яковлєвої

Інтерв’ю підготувала Ілона КАЗІМІРСЬКА