Карантин – карантином, але моду ніхто не відміняв. Фешн-діви й просто модники усього світу, намагаються перетворити захисні елементи в родзинку свого образу.

«СВОЇ» вирішили поспілкуватися з людиною, яка знає чим зацікавити  «мисливців на тренди».

Дизайнерка Анна Павлюк запевняє: «Звичайні медичні маски втратили свою актуальність. Ринок пропонує безліч форм та варіантів, що дає змогу кожному знайти щось до душі. Головний тренд – колір та принт, усунення стандарту».

«На початку карантину найпопулярнішими серед замовників були маски чорного кольору, через їх універсальність та легкість у догляді,- розповідає дівчина, – а з приходом тепла все частіше почали замовляти маски світлих кольорів та відтінків».

«Звісно є модники, що підбирають маски під загальний лук, навіть я така! Під кожен стиль та настрій маю щось цікаве», – сміється майстриня.

Також, Анна зазначила, що карантин , безумовно, змінив модні тенденції у всьому світі. Тому варто очікувати все: від звичайних блакитних масок та резинових рукавичок до ультрамодних аксесуарів з нестандартними кольоровими рішеннями.

Варто обирати маску з натуральної тканини та захисним шаром марлі. Не забувайте, що маска втрачає свої захисні функції через 3-4 години використання. Майте на увазі, що виробники несуть відповідальність лише за якість виробу, а не за безпечність Ваших життів. Тому, як сильно ми не хотіли б відповідати усім трендам, варто пам’ятати про головний – безпеку.

Фото надані героїнею інтерв’ю та з відкритих джерел