Острог – невелике місто у самому серці Волині. Його історія сягає 1100 року, а в 16-17 ст. він був культурним, науковим та освітнім осередком всієї Східної Європи. Острог сьогодні – студентське місто, адже академія, що вперше була відкрита ще у 1576 році, входить у топ навчальних закладів України. Ніщо не проходить безслідно, а відтак, багаторічна історія цього міста залишила на ньому багато відпечатків, велика частина яких є офіційно зареєстрованими туристичними об’єктами.

Дуже часто трапляється так, що місць хочеться відвідати багато, а часу зовсім обмаль. Внаслідок цього, багато можливостей втрачаєш вагаючись із чого розпочати. Для того, щоб подібна ситуація не склалась в Острозі, ми створили для вас туристичний маршрут під назвою «Острог за 1 годину».

«Побачити все найцікавіше у місті за одну годину дуже важко, сподіваюсь у вас буде хоча б дві. Коли ж ми говоримо про певні історичні пам’ятки, то розпочати варто із Замку князів Острозьких.На його території розташований краєзнавчий музей.

Там ви зможете детальніше познайомитись з родом, який прославив Острог і його історією. В компактних межах пішої ходьби знаходяться ще два музеї: нумізматики, із постійно діючими виставками,

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

а також музей книги і друкарства.Третьою пам’яткою, що варто відвідати є новий і старомонастирський корпуси Острозької академії.

DIGITAL CAMERA

  Якщо ви опинились тут не випадково, то про неї ви не могли не знати. А так як часу обмаль, то пропоную ще на декілька хвилин  зупинити свій погляд на Луцькій

або Татарській надбрамній вежі.

Все залежить у яку сторону ви прямуєте, виїжджаючи з міста», – розповів у особистій розмові директор Острозького краєзнавчого музею Микола Манько.