Тетяна і Катерина Шевченко назбирали кілька мішків сміття, яке викинули інші люди.

Ці ківерчанки майже щодня ходять на прогулянки до лісу і постійно бачать там жахливу картину. Нещодавно вони вирішили не миритися з неподобством, а вдягнути рукавички, взяти мішки і приступити до роботи. Про це вони написали у фейсбуці, – повідомляє Волинь.

Ми бачимо, як ліс все більше перетворюється на сміттєзвалище, — ​зазначає Тетяна Шевченко. — ​Скляні та пластикові пляшки, пакети від соку, обгортки від цукерок та морозива, паперові стакани, засоби індивідуального захисту (маски і не тільки) і купа використаних вологих серветок!

Таке відчуття, що люди йдуть/їдуть до лісу, щоб побухати, поїсти і обов’язково після цього обтертися…Разом ми очистили певну територію від сміття (на скільки вистачило пакетів). Знаєте, відразу стало приємніше у лісі”.

«Люди, ви взагалі думаєте, що робите? Я не буду тут говорити про те, як шкодить сміття довкіллю, скільки часу треба, щоб розклався поліетилен і таке інше, не згадуватиму шкільні предмети «Основи здоров’я» та «Природознавство», ви це самі розумієте… Але як можна вважати себе свідомими громадянами, якщо так ставитеся до екології? Не знаю як ви, але я хочу, щоб мої діти, внуки знали, що таке ЛІС не тільки через книжки, телевізор та ботанічні сади, а могли вільно вийти на природу просто для відпочинку», — ​написала Катерина Шевченко, а мама додала: «Є люди, а є людиська. Тих, хто засмічує ліс, назвати людьми не можна».