Таке рішення сьогодні, 19 березня, прийняли міські обранці на засіданні сесії Рівненської міської ради. Оскільки діють обмеження через карантинні заходи щодо поширення коронавірусу, то пленарне засідання проходило у закритому режимі – журналістів та громадськість не пускають.

Як написав на своїй сторінці у Фейсбук депутат Святослав Стельмащук, карантин не став на заваді проведення одного із важливих засідань. Адже депутатський корпус, майже одноголосно, прийняв рішення про видінення 8 мільйонів гривень на придбання апаратів штучного дихання.

“Карантин не став на заваді проведення одного із важливих засідань сесії Рівненської міської ради, на якому, депутатський корпус прийняв рішення про виділення 8 мільйонів гривень на придбання апаратів штучного дихання.

Оскільки діють обмеження, то сьогоднішня сесія відбувається у закритому режимі, депутатські столи розставили на відстані один від одного, а представникам депутатського корпусу роздали маски.

Рівне готове протидіяти коронавірусу, проте краще нехай ця недуга нас минає! Дотримуйтеся всіх рекомендацій щодо профілактики та будьте здорові!” – йдеться у дописі.