З 12 березня в Україні, а зокрема, на Рівненщині почала діяти дистанційна форма навчання у вищих навчальних закладах. Таке рішення ввели задля зупинення поширення коронавірусу.

У Національному університеті “Острозька академія”, що на Рівненщині, навчання проходить згідно розкладу за допомогою програми “Google Meet”. У ній викладач та студенти підключаються в спільну конференцію, у якій можуть спілкуватись, переписуватись та бачити один одного.

Світлина від Dmytro Shevchuk.
Викладач кафедри журналістики Роман Шулик проводить пару для студентів

Викладач кафедри журналістики “Острозької академії” Роман Шулик розповідає, що така форма навчання підходить далеко не всім, але такий підхід є досить корисним.

Це новий досвід для мене. Важливо, що було обрано єдиний для усіх викладачів інструмент, який, як виявилося, досить гнучкий і насправді зручний для проведення не лише лекційних, а й цілком підходить і до практичних занять”.

Студенти розповідають, що  до нововведень ставляться позитивно.

“Онлайн-лекції це дуже незвично, проте це єдиний варіант, який нам зараз доступний. Кожен повноцінно та вчасно не може висловити свою думку. Перший досвід показує, що це цікаво і неординарно. Повноцінні лекції, на мою думку, можуть проходити в таких онлайн-конференціях, але практичні, де потрібно кожному студентові висловитися і отримати бал – неможливі. Я думаю що варто просто трішки призвичаїтися, а не сприймати все нове негативно”, – переконує студентка “Острозької академії” Олександра Черешнева.

До слова, така система навчання діятиме до 3 квітня.