Місцева фотографиня Марія Заїка показала під іншим кутом старовинну будівлю, що розташована в Острозі на проспекті Незалежності,50. На знімках – будинок, де раніше проживав командир одного із полків.

Нині там у фотосесії знявся місцевий музикант. Мова йде про Анатолія Тимощука – репера, який сам пише тексти та записує треки.

«Ця будівля побудована 1905 року. В період з 1863 по 1918 рік в Острозі квартирувався 126 Рильский піхотний полк. В цій половині будинку на момент побудови жив командир полку Соколовський. А в першому парадному під’їзді жив його заступник, – розповідає історію будинку Марія,

проїжджаючи вперше біля будівлі, я звернула на неї увагу. Мене манили широкі вікна, сам будинок фактично «дихав» старовинною. У моїй уяві вже вимальовувалися плани майбутньої фотосесії. Згодом, познайомившись з Анатолієм, ми вирішили провести там фотосесію. Зайшовши у під’їзд, я зрозуміла, що хочу передати кожен сантиментр, кожен клаптик будинку через призму фотоапарата. Але не втративши на світлинах головного героя. Так як я хотіла зробити там творчу зйомку, то допомагала обирати Анатолію і образ. Загалом, вийшло творчо і цікаво. Я задоволена результатом зйомки», – розповідає фотографиня Марія Заїка.

Вона додає, що обожнює фотографувати рідну Рівненщину, то ж на її світлинах ви часто можете бачити різні куточки нашого краю.

Автор фото – Марія Заїка