Дві сім’ї Олени Павловської: «У одній — чоловік та доньки, в іншій — 77 бійців». Інтерв‘ю із психологинею, що працює з копами, пропонує пресслужба поліції Рівненської області.

Аби розповісти про кожного із них, їй не потрібно листати особові справи. Вона заглядає у думки, аби потім «лікувати» душі. Олена Павловська — психологиня та уже понад 14 років несе службу у роті поліції особливого призначення.

«Для мене це той підрозділ, яким я пишаюся, де завжди знаходжу підтримку. Приходжу на роботу та йду з неї із задоволенням, — говорить майор поліції. — Я горджусь тим, що ношу форму, а особливо — працівника роти поліції особливого призначення».

Її підтримка як фахівця особливо знадобилася колегам із початком війни на сході у 2014-му. Перша група спецпризначенців несла службу під Дебальцевим. При ліпшій нагоді Олена телефонувала та підтримувала їх всіляко, адже кожного знала не рік і не два. Знала, які слова підібрати, бо і сама побувала у зоні проведення бойових дій на Сході.

Кожну вільну хвилинку намагається проводити із чоловіком та доньками, які стають для неї тихою гаванню посеред бурхливого моря, яким являється робота. Звідси і черпає свою енергію. Як мама, Олена хоче, аби її доньки, незалежно від обраної професії, виросли справжніми жінками — чесними, сміливими, порядними.