Луцьк – це місто із яскравим культурним майбутнім, а Музей сучасного українського мистецтва Корсаків лише підтвердження цьому.

Лучани та гості міста, щосереди вхід у музей – безкоштовнийРізноманіття стилів, технік та художніх бачень вас вразить!

Більше про музей:   

Музей – сучасного українського мистецтва Корсаків – місце, де зустрічаються люди, ідеї, мистецтво, щоб створювати майбутнє.

Місія:

Ми будуємо музейну інституцію найвищого рівня, яка змінює минуле, рефлексує теперішнє та творить майбутнє, що сприятиме розвитку духовності нації та пропагуватиме українське мистецтво у світі.

Цілі:

  • Формування ґрунтовної колекції творів провідних українських митців та забезпечення постійного її поповнення.
  • Провадження ефективної виставкової діяльності з метою представлення творчих здобутків вітчизняних художників в Україні та за кордоном.
  • Організація науково-дослідницької роботи з метою пошуку нових, виявлення незнаних та повернення забутих імен українських художників до історії мистецтва.
  • Сприяння творчій діяльності українських митців та розвитку молодої генерації художників.
  • Створення простору для рефлексії, дискусій та пошуку істини, де відвідувачі будуть пе­реживати унікальний естетичний досвід, здобувати натхнення та пізнавати мистецтво.
Історія

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків знаходиться у місті Луцьку, на території Культурно-розважального центру «Адреналін Сіті». Урочисте відкриття відбулось 24 серпня 2018 року.

Музей Корсаків створений з метою розвитку духовності нації, пропагування українського мистецтва у світі шляхом презентації яскравих творчих здобутків художньої культури XX століття, знайомства відвідувачів з сучасним мистецтвом через авторські проекти, інсталяції, перформанси.
Фундатором та натхненником створення першого в Україні світового рівня музею сучасного українського мистецтва стала родина Корсаків.

Загальна площа першої черги музейного комплексу становить близько 5 000 кв. м і містить низку виставкових залів. Площа постійної експозиції займає 3000 кв. м.

У музеї представлено роботи понад 100 видатних митців (більш як 800 арт-об’єктів). Живопис, графіка, скульптура, інсталяція, відео-арт – тут зібрана колекція творів мистецтва найкращих українських авторів ХХ– ХХІ століть.

Ідейним початком створення приватного музею стала Галерея сучасного мистецтва «Арт-кафедра», яка відкрилась у квітні 2014 року і за час своєї роботи провела десятки виставок, культурно-мистецьких суаре, творчих конкурсів. У 2016 році Галерея виступила організатором мистецького форуму «WestArt Forum UA» та співорганізатором фестивалю сучасного урбаністичного мистецтва «ПоліхромА».

У липні 2018 року відкрито Художньо-меморіальний музей Миколи Кумановського, який став структурним підрозділом Музею.

Широка програма виставкової, освітньої, наукової-дослідницької та видавничої діяльності, яку проводить Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, відображає актуальні процеси в українській культурі та відкриває можливості для публічного діалогу і створення нових творів.

Інформація з сайту музею