Титули «Найкрасивіша Україночка-2020» і «Найкрасивіший Українець-2020» привезли у Рівне моделі Школи ARTmodels.

Вероніка Ільницька та Роман Демченко щойно повернулись з Житомира, де на всеукраїнському конкурсі краси здобули найвищі нагороди.⠀

«Ми пишаємось учнями, які виросли у нас як професіонали та продовжуть розвиватись, і хочемо поділитись цією новиною з усіма рівнянами!», – кажуть у компанії ARTmodels.

Також, з конкурсантами у Житомир поїхала іще одна вихованка ARTmodels Юлія Демченко, але в неї там була особлива місія – робота в журі. Її туди запросили як уже титуловану модель і «ТопМодель України Всесвіт-2019». Перший такий досвід і випробування на чесність та справедливість наша МріЮля також успішно пройшла, вітаємо!

Сам конкурс мав 4 виходи, за якими оцінювали учасників.

1-й вихід — «Сучасна Україночка та Українець». Роман доповнив український образ брендовим кардиганом Школи ARTMODELS і це виглядало круто та стильно!

2-й вихід – «Кухар». Як тут було не обіграти відомий телепроект «Майстер Шеф», а увагу всіх глядачів привернув іще один «представник» команди Рівного – справжній кролик Крош!

3-й вихід – «Кумир – модель». Відтворити образ улюбленої моделі було легко для Вероніки Ільницької, яка також використала оригінальний одяг своєї модельної школи! А нам це безумовно дуже приємно!

4-й вихід – «Нагородження». Заключне дефіле в розкішному вбранні вже не впливало на бали, але учасники все одно виклались на повну.

Неабияк допоміг Роману та Вероніці під час виступу великий досвід публічних виступів, який вони вже вони здобули спільно з нашою командою. А підготовка на уроках позування, дефіле і особливо #VOGUE виділила їх рівень майстерності і допомогла запам’ятатись!

Як результат, рівняни підкорили серця глядачів та журі і стали володарями титулів «Найкрасивіша Україночка-2020» і «Найкрасивіший Українець-2020»!

«Ми вітаємо вас, наші любі учні! Кожна ваша перемога, досягнення, спроба це і наше випробування також! Тому, в залі особисто за вас вболівала керівник компанії ARTmodels Оксана Ігас! Ми щиро тішимось вашому росту і міцності. Дякуємо батькам, які стимулюють і підтримують дітей у їх бажаннях. Тетяна і Володимир Демченко, Ольга Ільницька ви молодці!», – додають у компанії ARTmodels.

Окрема велика подяка організатору події – Model agency – Gloria ModelS. Ви зуміли створити позитивну атмосферу навіть на змаганнях.

Інформує пресслужба компанії ARTmodels