«Четвер з Пушою» – це інтерактивний проєкт, в рамках якого у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва щотижня влаштовують зустрічі луцької малечі з лабрадором Пушою. Разом з чотирилапою книголюбкою діти вчаться читати.

Про це повідомляє Таблоїд Волині.

«Коли дитина читає для собаки, з неї ніхто не сміється, ніхто не виправляє. Тому таким чином ми не тільки прищеплюємо дітям інтерес до читання, але і позбавляємо їх комплексів, якщо вони є. Також це відволікає малечу від гаджетів. Якщо у дитини вдома є тварина, вона може читати для неї», – розповідає господарка лабрадора Ольга Киричук.

Пуша та Ольга – учасниці благодійного реабілітаційного проєкту «Друг героя». Власниця тварини розповідає: хустинка на шиї Пуші свідчить про те, що собака пройшла відповідні екзамени та випробування, аби стати волонтеркою.

За час свого існування проєкт набув неабиякої популярності серед луцьких навчальних закладів. За словами директорки бібліотеки Алли Єфремової, запис на «Четвер з Пушою» розписаний на декілька тижнів вперед.

20 лютого до бібліотеки завітали учні 1-Б класу луцької школи №1.

«Ми вперше прийшли на таке заняття. Дітям дуже подобається, вони з велики задоволенням читають для собаки», – ділиться враженнями класна керівниця Наталія Олександрівна.