Вчора, 12 лютого, в Рівненському обласному краєзнавчому музеї краєзнавець Галина Данильчук презентувала свою вже другу книгу про містян “Рівне у долях його мешканців”. 

Чимало рівнян у захваті як від доробку пані Галини, так і від теплої родинної атмосфери, у якій відбувалася презентація книги. Про це пише сайт “7 днів”.

“Чудовою книгою сьогодні поповнилася наша бібліотека. Книга Галини Данильчук  “Рівне у долях його мешканців” – це величезна праця авторки – історія міста, крізь долі її мешканців. На презентації емоції просто переповнювати. Авторка знайомила зі своїми співбесідниками-героями та помічниками у створені книги. У кожного унікальна історія, яка відзеркалює історію міста та епохи. Особливо трепетним є розуміння того, що для нащадків героїв книги – це видання – неоціненний скарб, який збереже пам’ять про місто їхнього дитинства, батьків та родини. Пам’ять про життя та долі. Пам’ять про успіх та мрії, які відібрала війна та совєти… З великим задоволенням читатиму цю особливу книгу та продовжуватиму відкриватиму для себе Рівне…”пише у фейсбук рівненка Інна Собко.

“Мене вразила ця презентація. Стільки любові до спогадів, стільки вдячності до героїв книги, стільки поваги до усіх, хто допомагав творити і був поруч. Наша історія ніколи не лежатиме у скрині, допоки поряд нас живуть її натхненники і закохані у своє покликання люди, як Галина Данильчук. Низький уклін, пані Галино, за ваш шедевр”Любов Романюк.