80-річний волинянин Анатолій Буренко планує відкрити музей історії мотоспорту. Про це розповів Суспільному. У своєму будинку дідусь більше 60 років збирає експонати для того, щоб показати їх відвідувачам. Він – заслужений тренер України. В його сім’ї четверо чоловіків мають звання майстра спорту.

 Анатолій Буренко розповідає: “Ківерецька дітвора приходить, я пускаю, вони кажуть – то золота кімната, вони думають що то золото”.

80-річний майстер спорту з Волині мріє відкрити музей

87 “золотих” і “срібних” кубків – це лише частина колекції спортивних нагород родини Буренків. Решта кубків, медалей, дипломів, грамот і інших нагород поки зберігаються у ящиках.В мотоспорті він з 57-го року.

80-річний майстер спорту з Волині мріє відкрити музей

В музейній кімнаті Анатолія Буренка манекен спортсмена та один із мопедів, які він робив власноруч. Каже, декілька десятків років тому купити потрібну техніку для дітей було неможливо.

Крім мотоспорту, чоловік займався гонками. Для цього, говорить, зварював з окремих деталей автомобілі.

Обладнати ще одну стіну полицями для експонатів і зробити вихід на вулицю з кімнати-музею, щоб не лише сусіди й родичі, але усі бажаючі могли дізнатися про історію мотоспорту Волині – це, каже чоловік, його мрія.