Вихідними рівняни успішно відзмагалися на Відкритому Чемпіонаті Києва з кікбоксингу WAKO.

Одразу п’ятеро представників Рівного здобули золоті нагороди. Примітно, що першість відбувалася в неділю, 02 лютого. А в п’ятницю, 31 січня ті ж бійці перемогли на Чемпіонаті Рівненщини з кікбоксингу WAKO..

– 17-річний Ігор Дудник отримав бойову практику і провів матчеву зустріч із дорослим спортсменом і у важчій ваговій категорії. Владислав Орел достроково у 1 раунді переміг КМСа. Також Дмитро Леоновець за явною перевагою над суперником теж переміг достроково. Артем Прадош із клубу “Школа мужності” здобув золото серед “тяжиків” – вагова категорія +86 кг. Приємно, що і Аліна Мартинюк стала першою. Вона вже кілька місяців живе та тренується у Рівному, раніше виступала за Київ. На її рахунку вже є чемпіонство Світу серед юніорів у 2018 році, – розповів керівник Рівненської міської федерації кікбоксингу WAKO Роман Кроль.

Готували спортсменів до змагань тренери Іван Хащівський, Роман Кроль та Ігор Ковальчук.

І вже в середу, 05 лютого, збірна Рівного з кікбоксингу WAKO вирушає на Кубок Європи (WAKO). Змагатимуться наші Владислав Орел, Ігор Дудник, Дмитро Леоновець, Георгій Яковчук, Михайло Євтушок та Аліна Мартинюк.

Пише видання «ЧаРівне»