Суспільно-культурне мультимедійне видання Ukraїner готове безкоштовно надати водіям автобусів свій відеоконтент з різних куточків України, де розповідається, зокрема, про національні свята у різних регіонах та історії мешканців країни.

Про це повідомили в Ukraїner.

«Водій змушує вас переглядати піратський контент в автобусі та ще й виробництва країни, яка 6 років тому анексувала одну частину вашої країни та окупувала іншу?.. Найдовша подорож в Україні — від Ужгорода до Маріуполя — громадським транспортом триває приблизно 30 годин. Ми готові надати понад 30 годин відео з різних куточків України», — йдеться у повідомленні.

В Ukraїner готові надати свій відеоконтент безкоштовно усім, хто заповнить форму.

«Упродовж тижня ми підготуємо усі наші відео для можливості запису на флешку і перегляду у вашому транспортному засобі й спробуємо зробити майбутні поїздки пасажирів приємнішими та змістовнішими», — додали у виданні.

Нагадаємо, 27 січня 2020-го водій автобуса, який їхав з Луцька до Києва, відмовився вимкнути російський серіал на прохання двох пасажирок рейсу, вони були змушені вийти на трасі. Інцидент стався в автобусі перевізника ФОП Раб Т. Б., а квитки на нього продавала компанія Busfor.

hromadske звернулося до перевізника, який запевнив, що водія звільнять найближчим часом, а пасажиркам компенсують вартість квитків.

У компанії додали, що адміністрація видає на кожен автобус флешки з українськими стрічками, тому їм незрозуміло, як російськомовний фільм з’явився на екрані автобуса.

Інформація hromadske

Фото з відкритих джерел