31 січня у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться свято РОЗКОЛЯДИв ПДМі.

Після свят Водохреща та Івана Хрестителя закінчується вулична коляда, щедрівки, вертепи… Недарма в народі кажуть: «Прийшов Предтеча і забрав свята на плечі»… РОЗКОЛЯДА є підсумком циклу новорічно-різдвяних свят. І після свята Стрітення Господнього (15 лютого) вже не колядують. До речі, саме до свята Стрітення традиційно вітаються «Христос рождається!» і відповідають «Славімо Його!».

Тож, зимові свята,за традицією, проводжають РОЗКОЛЯДОЮ – гучно, весело, багато, адже, якщо свята зустрічають, то їх належно треба й провести, аби вони повернулись до нас наступного року… Урочистість колядок, відгомін зимових свят додає розколяді святковості та піднесення. Без виступів фольклорних гуртів, хорів та музичних колективів РОЗКОЛЯДА не мала б такого духовного наповнення, а стала б просто забавою.

Отже, кожен учасник РОЗКОЛЯДИ в ПДМі зможе послухати колядки, щедрівки, віншування та побажання від фольклорних гуртів і окремих виконавців з Рівного та області, взяти участь у майстер-класах з виготовлення різдвяної символіки та традиційних поліських танців, ознайомитись з різдвяними обрядами «Водіння Коня» та «Спалення Дідуха», насолодитися безтурботним станом веселощів і радісних емоцій – гідно провести різдвяно-новорічні свята!

Розколяда, насамперед, дарує людям духовне і душевне просвітлення, а з таким настроєм значно легше йти у роздуми і Великий піст. Починається новий цикл, нові сподівання на краще у цьому житті. А той, хто береться за роботу із чистими думками, завжди досягає успіхів! Пам’ятаймо про це! Розколяда важлива тим, що її святкують громадою, в колі друзів і родини. На свято приходять із добрим настроєм і позитивними думками.

Тож, запрошуємо рівнян та гостей міста у Палац дітей та молоді 31 січня на РОЗКОЛЯДУ в ПДМі!

Шануй традиції – твори майбутнє!