У Луцьку для вихованців громадської організації «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя» провели майстер-клас «Різдвяний малюнок».

Майстер-клас провела професійна художниця Оксана Маланій. Про це пише “Волинь Online”. Вона розповіла, що малювання пастеллю є самостійною образотворчою технікою. За допомогою пастелі можна оволодіти, з одного боку, чіткістю і графічністю ліній, а з іншого боку, можливістю створювати яскраві мальовничі ефекти. Для новачків відмінно підходить суха пастель, оскільки вона дає можливість працювати в техніці розтушовування.

Присутні вчилися вибирати правильний тон і фактуру паперу, дізналися про відмінності пастелі від інших технік малювання.

Художниця познайомила вихованців з законами живопису та основами композиції, розповіла послідовність роботи над малюнком, навчила реалістично передавати зображення. Впродовж заходу учасники відчули особливості малювання сухою пастеллю. Малюнки вийшли різноплановими, яскравими, навіяні новорічно-різдвяною тематикою.