Танець  на візку рівнянина Івана Сівака, який він виконав на чемпіонаті світу зі спортивних танців визнали кращим у світі. Про це пише “Горинь інфо”.

У складі збірної команди України він брав участь у змаганнях серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату в німецькому місті Бонн.

Нагадаємо, що на початку грудня Іван Сівак виборов “золото” та “срібло” на чемпіонаті світу зі спортивних танців на візках. У категорії “Men’s Freestyle Solo” він став кращим та здобув “золото” змагань, а у “Men’s Single” спортсмен виборов друге місце. Відео переможного танцю оприлюднили на сторінці “World Para Dance Sport”.

Також участь у чемпіонаті брав майстер спорту України міжнародного класу Андрій Товстий. Він завоював бронзову нагороду, разом з партнеркою з Києва Ілоною Слуговіною виконавши “Combi Standart”.

Іван Сівак: відео переможного танцю на візку

Цей танець рівнянина на візку визнали кращим у світі. Подивіться, як майстерно це виходить у Івана Сівака На початку грудня він виборов "золото" та "срібло" на чемпіонаті світу зі спортивних танців на візках. У категорії "Men’s Freestyle Solo" Сівак став кращим та здобув "золото" змагань, а у "Men’s Single" спортсмен виборов друге місце. Відео переможного танцю оприлюднили на сторінці "World Para Dance Sport".Цьогоріч у змаганнях серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату в німецькому місті Бонн брало участь 26 спортсменів. У складі збірної команди України учасниками змагань були спортсмени з Рівненщини – заслужений майстер спорту України Іван Сівак та майстер спорту України міжнародного класу Андрій Товстий – останній завоював бронзову нагороду, разом з партнеркою з Києва Ілоною Слуговіною виконавши "Combi Standart".

Gepostet von UA: Рівне am Montag, 16. Dezember 2019